2016-11-07|Umieszczone w: Erasmus+, |przez: El_Cztery

W drugim roku działalności naszego projektu  w skład grupy wchodzą uczniowie klas: 2A, 2B, 2C, 2D i 2F. Oczywiście wspierać ich będą  uczniowie klas trzecich, którzy w tamtym roku szkolnym tworzyli zespół projektowy „FLY” i wyjeżdżali do partnerskich szkół na Sycylii i w Finlandii.

Prowadzące spotkanie,  panie  Joanna Filipowicz-Adamowicz i Agnieszka Goliszek oraz pan Tadeusz Sułek przedstawili  zeszłoroczne efekty naszej pracy, a także tegoroczne cele i planowane wydarzenia. W tym roku szkolnym są to m.in. dwa wyjazdy zagraniczne naszych uczniów oraz spotkanie międzynarodowe  młodzieży i nauczycieli  w Lublinie, którego gospodarzem będzie Gimnazjum nr 11. Celem spotkania była także  integracja grupy, wzajemne poznanie się  oraz poznanie krajów partnerskich w formie zabawy i gry w języku angielskim.  Wkrótce po spotkaniu  uczniowie przygotowali filmy - wywiady w języku angielskim  z osobami wykonującymi zawody przyszłości, który zamierzają przedstawić na spotkaniu międzynarodowym projektu Erasmus+ w Rumunii, na które właśnie wyjechali.