2016-10-09|Umieszczone w: Erasmus+, |przez: El_CzteryUczestniczyli w nim nauczyciele z Włoch, Niemiec, Finlandii, Turcji, Rumunii i Polski. Gimnazjum nr 11 reprezentowały panie: Joanna Filipowicz-Adamowicz i Agnieszka Goliszek.

W trakcie trzydniowego spotkania planowano działania projektowe na rok szkolny 2016/2017 i przyszły. Ustalono terminy i miejsca międzynarodowych spotkań młodzieży na najbliższe dwa lata. Określono zadania jakimi zajmą się uczniowie uczestniczący w projekcie w bieżącym roku szkolnym.  Już wkrótce, w dniach 6-12 listopada grupa młodzieży z naszego gimnazjum wyjedzie do Rumunii, zaś w dniach 26 marca  - 1 kwietnia 2017 gimnazjaliści z „Jedenastki” odwiedzą zaprzyjaźnioną szkołę w Bawarii. To jednak nie koniec międzynarodowych spotkań. W dniach 21-27 maja 2017 naszą szkołę odwiedzi  24-osobowa grupa młodzieży z  Włoch, Niemiec, Finlandii, Rumunii i Turcji wraz z opiekunami. 
Obecny rok szkolny będzie zatem czasem wytężonej pracy, ale również okazją do ciekawych spotkań, nawiązania nowych przyjaźni  i poznania interesujących miejsc.