2016-06-15|Umieszczone w: Rok szkolny 2015/2016, |przez: ZetKa

Jest to konkurs adresowany do osób piszących i zainteresowanych twórczościa literacką. Biorą w nim udział uczniowie gimnazjów i szkół średnich. Prace konkursowe przygotowywane są w dwóch kategoriach: poezja i proza.
Jury powołane przez Organizatora oceniło prace, przyznało nagrody i wyróżnienia.
W dziedzinie prozy II nagrodę otrzymała Agata Suwała z klasy 3A za opowiadanie pt. "Mgłą przeminiemy". Maria Osior, także z klasy 3A wywalczyła dwa wyróżnienia. W kategorii proza - za opowiadanie pt. "Nudne wyznanie". W kategorii poezja - za zestaw wierszy.
Serdecznie gratulujemy Agacie i Marysi!

W dniu 20 czerwca w Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane w antologii pokonkursowej w październiku 2016 roku.
Prace konkursowe zostały napisane pod kierunkiem pani Grażyny Maciejewskiej.