2016-06-08|Umieszczone w: |przez: ZetKa

8 czerwca świętowaliśmy 14. rocznicę nadania Gimnazjum nr 11 imienia por.  mar. Mariana Tadeusza Mokrskiego.

Obchody rocznicowe rozpoczęły się od Mszy Świętej w Kościele pw. Świętej Rodziny w Lublinie w intencji Społeczności Gimnazjum. W tym dniu uczniowie wraz z nauczycielami złożyli kwiaty na płycie grobowca Rodziny Mokrskich, następnie oddali hołd pod tablicą upamiętniającą Patrona przy ul. 3 Maja 22.

Pierwszoklasiści wzięli udział w konkursie wiedzy o poruczniku marynarki Marianie  Tadeuszu Mokrskim - "Nasz Patron nasz Idol". Następnie odbył się "Mokrski wielobój morski" o puchar przechodni Dyrektora Gimnazjum nr 11.

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w prezentacji działań podejmowanych w ramach realizacji projektu Erazmus+, a radiowcy ze szkolnego RADIA MIX przygotowali audycję - Patron Szkoły.