2016-05-09|Umieszczone w: Religia, |przez: ZetKa

Rywalizację w tym roku wygrały dwie uczennice: Marta Rafalska z Prywatnego Gimnazjum imienia Królowej Jadwigi w Lublinie oraz Zuzanna Nieściór z naszego Gimnazjum.
Miejsce II zajęli ex aequo: Jacek Wójcik z Publicznego Gimnazjum imienia Bolesława Prusa w Przybysławicach, Zofia Budzyńska z Gimnazjum Sportowego w Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie oraz Ewa Januszewska z Gimnazjum nr 25 w Zespole Szkół nr 8 w Lublinie.
Na trzecim miejscu uplasowała się Miriam Januszewska z Gimnazjum nr 25 w Zespole Szkół nr 8 w Lublinie.
W tym roku wyróżnienie za udział w Konkursie otrzymali: Kacper Korba, uczeń z Gimnazjum nr 10 w Lublinie oraz Paweł Szwarnowski reprezentujący Gimnazjum  w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie.
Oprawę artystyczną uroczystego podsumowania Konkursu Biblijnego przygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pań polonistek Marty Golec i Agnieszki Więk-Bernat.  Dekoracje przygotowała pani Agnieszka Burdyk.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom naszej rywalizacji i dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia Konkursu.