Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie

Dyrekcja szkoły:
  • dyrektor - mgr Marek Błaszczak,
  • wicedyrektor - mgr Małgorzata Sokołowska,
  • wicedyrektor - mgr Jolanta Włodarczyk,
  • wicedyrektor - mgr Zofia Starownik,
  • wicedyrektor - mgr Mariola Krawczyk.
Grono pedagogiczne:
  • nauczyciele oddziałów przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej: Katarzyna Bryłowska, Ewa Król, Ewa Burdan, Dorota Majcherska, Dorota Wilgat, Beata Wilkołaska, Halina Lipińska, Izabela Irga-Sęk, Barbara Bałdyga, Ewelina Braniewska, Beata Dwojakowska-Bukowska, Anna Iwanicka, Elżbieta Koperda, Małgorzata Smagowska, Anna Jabłońska, Aneta Mamcarz, Małgorzata Szabat, Monika Tarkowska, Małgorzata Piasecka, Małgorzata Górska, Aneta Staszowska, Agnieszka Zybura;
  • nauczyciele języka polskiego, historii i wos: Marzanna Pogonowska, Wiesława Chmiel, Marzena Wróblewska, Daniel Osiński, Marta Golec, Agnieszka Horyńska, Sylwia Budzyńska, Beata Daniluk, Agnieszka Więk-Bernat, Ewa Węgrzyn-Pluta;
  • nauczyciele języków obcych: Katarzyna Łukowska, Agnieszka Adamczyk, Sylwia Budzyńska, Aldona Chlewińska, Agnieszka Czuchryta, Anna Doroszewska, Violetta Winiarczyk, Joanna Filipowicz-Adamowicz, Ewa Zielińska, Monika MIchalska, Agnieszka Goliszek, Agnieszka Meksuła, Marlena Ojer, Maria Wronka;
  • nauczyciele matematyki: Aneta Siwiec, Grzegorz Pyda, Hanna Wicha, Olga Krawczyk, Barbara Gawrońska, Jolanta Gawrylak;
  • nauczyciele przedmiotów przyrodniczych: Małgorzata Konarzewska, Anna Chodun, Ewa Ćwik, Agata Węska, Katarzyna Guzowska, Anna Włodarczyk, Bogdan Warda;
  • nauczyciele informatyki, techniki i edukacji dla bezpieczeństwa: Anna Jałowińska, Anna Szum, Paweł Urbański, Andrzej Rojewski, Zbigniew Kwieciński;
  • nauczyciele przedmiotów artystycznych: Agnieszka Kucharczyk, Anna Ogorzałek, Urszula Plis, Karolina Filipczak;
  • nauczyciele religii: ks. Mariusz Karczmarczyk, Krzysztof Celiński, ks. Piotr Iracki, s. Elżbieta Kaczor, ks. Emil Kancir, ks. Grzegorz Krupa;
  • nauczyciele wychowania fizycznego: Marta Karykowska, Mariusz Niedźwiecki, Izabela Paszek, Krzysztof Kozak, Beata Brandt-Urbańska, Iwona Dudek-Błaszczyk, Anna Baryga, Piotr Konopka, Marzena Krzysiak, Karolina Pawka-Jakubowska, Jacek Skrzyński, Krzysztof Sagan;
  • nauczyciele specjaliści: Iwona Sidor, Kinga Gawrońska, Joanna Gałat, Katarzyna Sugier, Grażyna Głowacka, Alina Zawół, Katarzyna Zezula, Beata Zgnilec, Iwona Żak, Małgorzata Wińska, Magdalena Tkaczyk, Anna Wójcik, Justyna Kołodziej, Renata Nalepa, Grażyna Hejduk, Katarzyna Schmidt, Maria Chałabis, Halina Lipińska;
  • nauczyciele świetlicy: Edyta Krawczyk, Klaudia Irga, Alicja Maj, Mariola Weber, Bożena Krucikowska, Nina Dębska, Katarzyna Kaczor, Anna Matuszak, Jolanta Pardus, Aldona Piasecka, Elżbieta Kurasiewicz, Magdalena Koksanowicz-Kuty, Katarzyna Michalczak, Paulina Wilczek, Agnieszka Kucharczyk, Małgorzata Kołtuniak, Barbara Biała, Iwona Wójcik, Marta Branica;
  • nauczyciele biblioteki szkolnej: Ewa Pawłowska-Pecka, Maria Wronka, Anna Kalisz, Małgorzata Kącka;
  • zespół pedagogów, psychologów i doradztwa zawodowego: Agnieszka Szajda, Beata Zgnilec, Małgorzata Furmanek, Maria Chałabis, Katarzyna Bugaj, Oktawia Łagowska, Natalia Jachowicz.



Zobacz całą galerię