Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ratownik medyczny w świetlicy

17 czerwca 2016 r. gościliśmy w świetlicy p. Mariusza Stryka - ratownika medycznego.


Cepeliada wielkanocna

15 i 16 marca, jak w latach ubiegłych, odbyła się Cepeliada Wielkanocna, którą zorganizowały dzieci i panie ze świetlicy szkolnej.


„A u nas w karnawałowych rytmach”

14 stycznia w świetlicy szkolnej odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie próbowali swoich sił w różnych konkursach m.in. tańcach z balonami, wyścigach piórek czy zabawach z krzesłami.


Szlachetna Paczka

W tym roku nasza szkoła i świetlica przyłączyły się do XV edycji Szlachetnej Paczki, aby pomóc potrzebującej rodzinie.


Konkurs plastyczny "W krainie św. Mikołaja"

"Mikołajkowe klimaty" w naszej świetlicy zwieńczyły konkursowe prace plastyczne.


Andrzejki w świetlicy

Zgodnie z przyjętym zwyczajem 26 listopada uczniowie spędzający czas w świetlicy szkolnej mieli okazję, choć w małym stopniu "poznać swoją przyszłość". A wszystko dzięki św. Andrzejowi i jego wróżbom.


Jesienne inspiracje

Galeria prac plastycznych uczniów wykonanych w świetlicy szkolnej pod kierunkiem wychowawców. Zapraszamy do obejrzenia prac.


„Irlandia” w świetlicy, czyli warsztaty tańców irlandzkich

„Irlandia” w świetlicy SP 28, czyli warsztaty tańców irlandzkich. Chętne dzieci mogły poznać podstawowe kroki i figury tańców irlandzkich oraz ciekawostki i legendy z nimi związane.


Z robotami „za pan brat”

Z robotami „za pan brat” - 28 i 29 września gościliśmy w świetlicy instruktora robotyki, który zapoznał dzieci z zasadami konstruowania robotów i ich zastosowania.


Pasowanie na Świetliczaka

Tradycją naszej świetlicy jest pasowanie pierwszoklasistów na "Świetliczaka". W tym roku szkolnym odbyło się ono dnia 30 września.