Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Podsumowanie konkursu "Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole"

Dnia 12 czerwca 2012 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole".


Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

23 kwietnia dzieci uczęszczające do świetlicy pod kierunkiem Anny Dałek i Anny Jałowińskiej przedstawiły inscenizację upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3-go Maja.


Kiermasz Wielkanocny

Zgodnie z tradycją naszej świetlicy w ostatnich dniach marcach odbył się kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych przez dzieci pod kierunkiem pań ze świetlicy.


Spotkanie z inspektorami Straży dla Zwierząt

Koło Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami działające w naszej szkole zorganizowało spotkanie z inspektorami Straży Ochrony zwierząt.


Bal karnawałowy

Podobnie do ubiegłych lat, również tegoroczny karnawał był dla nas czasem radości i zabaw. 25 stycznia w naszej świetlicy odbył się bal karnawałowy, na którym oprócz tańców przy muzyce, nie zabrakło różnych konkursów.


Kiermasz świąteczny

W dniach 13-14 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, z którego dochód zasilił konto jadłodajni im. Brata Alberta, przygotowującej posiłki dla ubogich i bezdomnych.


Zabawa andrzejkowa

25 listopada w naszej świetlicy odbyła się zabawa andrzejkowa, podczas której dzieci uczestniczyły we wróżbach i licznych konkursach z nagrodami.


Szkoła Ratownictwa w naszej świetlicy

W ramach zajęć edukacyjnych Szkoły Ratownictwa Medyczno-Sanitarnego Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie, na zaproszenie pani Magdaleny Koksanowicz-Kuty w dniu 23 listopada gościły w naszej świetlicy panie Małgorzata Zabielska i Laurencja Baprawska.


II Edycja konkursu "Patron mojej szkoły"

Zapraszamy uczniów ze świetlic szkół podstawowych miasta Lublin do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Patron mojej szkoły".


Pola Nadziei

14 października dzieci uczęszczający do świetlicy posadziły ponad 100 cebulek żonkili na Polu Nadziei.