Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Szkolny konkurs czytelniczy "Spotkanie w Śródziemiu".

6 kwietnia odbędzie się szkolny konkurs czytelniczy "Spotkanie w Śródziemiu" dla miłośników powieści "Władca Pierścieni" J.R. Tolkiena. Zgłoszenia do konkursu przyjmuje biblioteka szkolna (s. 117).


Spotkanie Oddziału TNBSP w Lublinie z panią Agnieszką Więk-Bernat.

27 lutego 2018 roku w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie członków lubelskiego oddziału Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich z panią Agnieszką Więk-Bernat. Spotkanie poprowadziły uczennice Marta Kuchno i Klaudia Wereska z klasy 3B oraz Iga Sitko i Natalia Pajerska z klasy 3A.


Wystawa kronik SP 28

Z okazji Święta Szkoły uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście mieli niecodzienną okazję do obejrzenia wystawy kronik Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie.


Spotkania z patronem SP 28

Z okazji 29. rocznicy nadania naszej szkole imienia Synów Pułku Ziemi Lubelskiej uczniowie klas: Vc i Vd spotkali się z przedstawicielem patrona Szkoły Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie - p. płk. Marianem Wojtasem.


Spotkanie autorskie z panią Agnieszką Więk-Bernat, autorką książki "Zbrodnie w Nickelswalde".

14 listopada w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z nauczycielką naszej szkoły, panią Agnieszką Więk-Bernat, autorką książki "Zbrodnie w Nickelswalde".


eTwinning w bibliotece

W ramach Tygodnia eTwinning pani Ewa Pawłowska-Pecka przeprowadziła w czytelni biblioteki szkolnej cykl zajęć: Bajkowa Akademia Angielskiego skierowany do uczniów klas II, III i IV.