Erasmus. Warsztaty z zawodoznawcą.

W dniu 15 lutego po raz kolejny gościliśmy panią Magdalenę Bis – psychologa i zawodoznawcę z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus +

Dnia 12 stycznia 2018 w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego w Warszawie odbył się Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+, najpopularniejszego unijnego programu edukacyjnego. Hasło tegorocznej edycji brzmiało " Zmienia życie, otwiera umysły". Na spotkaniu naszą szkołę reprezentowały panie: Joanna Filipowicz-Adamowicz, Ewa Ćwik i Agnieszka Goliszek, które uczestniczyły w kilku sesjach tematycznych, a także spotkaniach z ekspertami i konsultacjach indywidualnych.

Opłatek u Erasmusa Plusa

W tym roku uczestniczyłem w pięciu opłatkach. Wszystkie te spotkania wprowadzały nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ale dzisiaj chciałbym napisać kilka słów o uroczystości wigilijnej w gronie uczniów i nauczycieli z Erasmusa Plusa. Dla mnie było to szczególne spotkanie, bo podobnie jak moi koledzy i koleżanki zżyliśmy się z grupą dwunastu uczniów klas drugich, którzy w tym roku uczestniczyli w naszym projekcie.

Międzynarodowe spotkanie projektowe nauczycieli Stambuł 25-29 września.

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele z Włoch, Niemiec, Finlandii, Turcji, Rumunii oraz koordynatorka z Polski – Joanna Filipowicz-Adamowicz.