Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

„Wesprzyjmy zwierzaki”

Po raz kolejny Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę karmy dla potrzebujących psów i kotów (karma sucha, puszki, makarony, kasze, ryż). Prosimy uczniów o przynoszenie potrzebnych produktów do opiekunów samorządu ( sala 17 lub 19) w dniach od 5 maja do 22 maja. Zebrana karma zostanie dostarczona do Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami "Lubelski Animals". Wszystkim zaangażowanym osobom z góry dziękujemy, że nie pozostają obojętne na los potrzebujących zwierząt.


Podsumowanie akcji "GÓRA GROSZA"

W lutym Samorząd Uczniowski podsumował akcję "Góra Grosza".


Akcja "GÓRA GROSZA"

Nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, polegającej na zbiórce monet o nominałach od 1 gr do 5 zł. Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.


Zakończyliśmy udział w "Akcji Świętego Mikołaja"

Nasza szkoła wzięła udział w "Akcji Świętego Mikołaja", polegającej na zbiórce słodyczy dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Nad przebiegiem akcji w szkole czuwał Samorząd Uczniowski.


"Szczęśliwy Numerek"

Od listopada 2016 r. powraca losowanie Szczęśliwego Numerka! Zapraszamy do zapoznania się z jego regulaminem.


Akcja Świętego Mikołaja - zbiórka słodyczy

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w „Akcji Świętego Mikołaja”.


Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 26 września 2016 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział uczniowie klas IV - VI.


Kampania wyborcza do władz Samorządu Uczniowskiego

W naszej szkole rozpoczęła się kampania wyborcza do władz Samorządu Uczniowskiego.


Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017

26 września 2016 roku w naszej szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszystkich chętnych uczniów klas IV – VI, którym leży na sercu dobro społeczności szkolnej, zapraszamy do startowania w szkolnych wyborach.