Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Szczęśliwy Numerek

Od 7 marca 2016 r. w naszej szkole będzie funkcjonował "Szczęśliwy Numerek". Zapraszamy do zapoznania się z jego regulaminem.


„Wesprzyjmy zwierzaki”

Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy dla potrzebujących psów i kotów. Uczniowie przynieśli duże ilości potrzebnych produktów. Zebrana karma została dostarczona do Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami "Lubelski Animals". Wszystkim zaangażowanym osobom dziękujemy, że nie pozostały obojętne na los potrzebujących zwierząt.


Wesprzyj zwierzęta!

Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę karmy dla zwierząt z lubelskiego schroniska.


AKCJA "MIŚ"

Nasza szkoła przyłącza się do akcji „Miś”, organizowanej przez Dziennik Wschodni. Akcja polega na zbiórce: maskotek, zabawek, słodyczy, książek z bajkami, przyborów szkolnych oraz wszystkiego tego, co wywoła uśmiech na twarzy dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin.


Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 7 października 2015 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział uczniowie klas IV - VI.


Nasi kandydaci do Samorządu Szkolnego

Zapraszamy do zapoznania się z kandydaturami uczniów biorących udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego.


Kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego 2015/2016

7 października 2015 roku w naszej szkole odbędą się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Wszystkich chętnych uczniów klas IV – VI, którym leży na sercu dobro społeczności szkolnej, zapraszamy do startowania w szkolnych wyborach. Mamy pierwszych kandydatów!!! Zapraszamy do zapoznania się z ich propozycjami.