Zielona Szkoła w Janowie Lubelskim klas 1B, 3A i 3B

5 i 6 czerwca klasy 1A, 3A i 3B wybrały się na dwudniową wycieczkę do Janowa Lubelskiego. Nie zabrakło wielu atrakcji na świeżym powietrzu, ale najważniejsze, że zabraliśmy dobre humory i dużo siły do zmagań sportowych.

Klasy IIB, IIIB i IIIE na Zielonej Szkole w Górach Świętokrzyskich

W dniach 14–16 czerwca uczniowie klas integracyjnych IIb, IIIb i IIIe byli na Zielonej Szkole w Górach Świętokrzyskich.

Integracyjny Turniej Sportowy „Razem, zdrowo na sportowo”

18 maja 2016 roku uczniowie klas: 1E, 2B, 3E, 3D oraz przedstawiciele klas 2A i 1G uczestniczyli w Integracyjnym Turnieju Sportowym „Razem, zdrowo na sportowo”.

Nietypowa lekcja biblioteczna klas: 2A, 2B i 2F

Z okazji obchodów XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, a także w ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Książki naszych marzeń" klasy 2A, 2B i 2F wybrały się na nietypową lekcję biblioteczną do Filii nr 28 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w naszej szkole

4 kwietnia 2016 r. nasza szkoła przyłącza się do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie IIa

18 grudnia 2015 roku uczniowie klasy IIa uczestniczyli w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez mamy naszych uczniów.

Wizyta IIIe w Centrum Gier Planszowych "FLIPPE"

4 grudnia 2015 roku z okazji Mikołajek klasa IIIe udała się do Centrum Gier Planszowych "Flippe".

Świąteczne warsztaty plastyczne w Centrum Rozwoju Dziecka.

10 grudnia 2015 roku uczniowie klas IIIb i IIIe uczestniczyli w świątecznych warsztatach plastycznych w Centrum Rozwoju Dziecka.

"Pyszne witaminy"- sałatkę jarzynową robimy i wiersze tworzymy.

16 listopada 2015 roku uczniowie klasy IIa przygotowali śniadanie w ramach projektu „Śniadanie daje moc".

"Śniadanie daje moc" w IIIe

6 listopada 2015 roku uczniowie klasy IIIe przygotowali śniadanie w ramach projektu „Śniadanie daje moc”.

Wizyta klasy 2a w Centrum Rozwoju Dziecka

Dnia 27 października 2015 roku uczniowie klasy 2a wraz z nauczycielami wybrali się do pobliskiego Centrum Rozwoju Dziecka.

Lekcja archeologii w klasie 2a „Tam, gdzie archeologia spotyka się ze sztuką”

Dnia 24 września 2015 roku Instytut Archeologii UMCS wspólnie z Uniwersytetem Dziecięcym UMCS, w ramach projektu Lubelski Festiwal Nauki, zaprosił nas na warsztaty lepienia z gliny.

Klasa 2B na Festiwalu Nauki

22 września 2015 roku uczniowie klasy 2B uczestniczyli w zajęciach na Uniwersytecie Przyrodniczym o tematyce: "Kolorowy świat roślin – barwniki roślinne".

„Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”

7 września 2015 r. uczniowie klas II i III integracyjnych oraz grupa uczniów z klasy IVA uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w ramach ogólnopolskiej kampanii „Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”.

„Angielski bez granic” w pierwszych klasach integracyjnych

W pierwszych klasach integracyjnych rozpoczęła się realizacja programu edukacyjnego „Angielski bez granic”.

Zielona Szkoła w Nasutowie

10 i 11 czerwca klasy IIb i IIe były na Zielonej Szkole w Nasutowie w gospodarstwie agroturystycznym.

Superbabcie przedstawiają historię i legendy Lublina

Klasy 1A i 1B w dniu 19 maja 2015 r. gościły "Superbabcie", które zaprezentowały niesamowite historie naszego miasta.

W „Cukierkowym raju” - wyjście klas 1a i 2e

W dniu 15 maja 2015 roku klasy Ia i IIe wybrały się do „Cukierkowego raju”, który mieści się w Lublinie na ulicy Plażowej 3 – MANUFAKTURA CUKIER – LUKIER.

"W moim błękitnym ogrodzie"

W dniach 14-15 kwietnia odbyło się przedstawienie poświęcone tematyce autyzmu.

Wycieczka IVA do Łańcuta

W dniu 31 marca 2015 r., tuż przed przerwą świąteczną, klasa 4a - integracyjna - wybrała się na wycieczkę do Łańcuta.

Konkurs plastyczny "Ja i mój świat"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym uczniów z autyzmem i spektrum autyzmu.

Dostosowanie wymagań edukacyjnych w klasie integracyjnej

W klasach integracyjnych obowiązuje taka sama podstawa programowa jak w klasach ogólnodostępnych. Jednak z uwagi na obecność w klasach uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych istnieje potrzeba dostosowania wymagań edukacyjnych, a głównie form i metod pracy.

Zespół nauczycieli uczących w klasach integracyjnych

Przedstawiamy zespół nauczycieli uczących w klasach integracyjnych.