Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Dyskoteka szkolna klas 4-6

Dnia 26 listopada 2013 r. odbędzie się dyskoteka szkolna dla kl. 4-6. Zabawa odbędzie się w godz. 16.00 – 18.30. Uwaga!!! Bilet wstępu – słodki podarunek na paczki Mikołajkowe dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.


Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 04.10.2013 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział uczniowie z klas IV – VI . W głosowaniu wzięli udział wszyscy obecni tego dnia w szkole czyli 233 uczniów. Frekwencja wyborcza wyniosła 95 %.


Kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego

W naszej szkole ruszyła kampania wyborcza. Pierwsi kandydaci złożyli już swoje programy. Przypominamy, że zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 30 września 2013 roku! Zapraszamy do obejrzenia plakatów wyborczych, które znajdują się w galerii.


Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2013/2014

4 października 2013 roku w naszej szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszystkich chętnych uczniów klas IV – VI, którym leży na sercu dobro społeczności szkolnej, zapraszamy do startowania w szkolnych wyborach.


Wyniki wyborów opiekuna Samorządu Uczniowskiego

W dniach 3-9 września odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. 221 uczniów klas 4-6 wybrało nauczyciela, który będzie pełnił tę funkcję przez najbliższe dwa lata. Zwycięzcą został ...


Kandydaci do objęcia funkcji opiekuna Samorządu Uczniowskiego

W dniach 3-9 września uczniowie każdej z klas 4-6 na godzinie wychowawczej przekazali swoim wychowawcom kandydatury 3 nauczycieli, którzy według ich opinii mogliby pełnić funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Wyłoniono kandydatury 5 nauczycieli, którzy wezmą udział w zasadniczym glosowaniu, które odbędzie się w dniach 10-13 września. A oto oni...


Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego

Z dniem 1 września 2013 roku kończy się dwuletnia kadencja opiekuna Samorządu Uczniowskiego, którą sprawował do tej pory pan Grzegorz Pyda. W najbliższym czasie odbędą się w klasach 4-6 wybory nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Bardzo prosimy o zgłaszanie do wychowawców klas, do piątku 6 września 2013, kandydatur nauczycieli którzy mogliby pełnić tę zaszczytną funkcję.