Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Odznaki zdobyte przez naszą szkołę w tegorocznej edycji Szkoły z klasą 2.0

Miło nam poinformować o ukończeniu programu Szkoły z klasą 2.0. Nasza szkoła zdobyła w tegorocznej edycji następujące odznaki: Uczymy się z TIK, Aktywnie z TIK oraz Uczę z TIK - Super nauczyciel. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w programie oraz nauczycielom zaangażowanym w realizację tegorocznej edycji programu.


Blogi w ramach Szkoły z klasą 2.0

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli a także rodziców do odwiedzin blogów powstałych w w ramach Szkoły z klasą 2.0. Zachęcamy również do aktywnego komentowania działań podjętych na poszczególnych blogach. W treści artykułu znajdą Państwo adresy tychże blogów.


SP 28 czyli SZKOŁA EKSPERCKA !

Miło nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała tytuł "SZKOŁY EKSPERCKIEJ". Uzyskanie takiego tytułu możliwe jest, gdy minimum 3 materiały stworzone i opublikowane na platformie programu "Szkoła z klasą 2.0" przez uczestników z danej szkoły zostaną oznaczone przez organizatorów jako dobre praktyki. Do osób, których prace oznaczone zostały jako dobra praktyka w naszej szkole należą: pani Aneta Szymańska, pani Monika Tarkowska oraz pan Grzegorz Pyda. Gratulujemy i życzymy sukcesów !


Targi 2.0 uznano za Dobrą Praktykę !!!

Miło nam poinformować, że działania podjęte przez szkołę w celu realizacji "Targi 2.0" w ramach programu Szkoła z klasą 2.0 zostały uznane za dobrą praktykę. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom biorącym udział w programie.


Targi 2.0

12 grudnia odbyły się Targi 2.0 przedsięwzięcie związane z realizacją programu Szkoła z klasą 2.0 - kolejna edycja. Celem Targów 2.0 było rozpowszechnienie wśród uczniów i nowelizacja istniejącego w naszej szkole Kodeksu 2.0 służącego korzystaniu z narzędzi TIK w edukacji.


Certyfikat 2.0 dla naszej szkoły

Nasza szkoła uzyskała Certyfikat 2.0 oraz tytuł Szkoły eksperckiej w ogólnopolskim programie Szkoła z klasą 2.0, w którym braliśmy udział, w roku szkolnym 2012/2013. Przygotowujemy się do kolejnej edycji programu.


Ogólnopolski Festiwal Projektów 2.0

21 czerwca 2013 roku przedstawiciele zespołu realizującego projekt Na ortograficznych ścieżkach. Poszukujemy sposobów uczenia się ortografii - Gabrysia Muszyńska, Sara Wójcik, Pola Branecka, Zuzia Narębska wraz z paniami Zofią Starownik oraz Sylwią Budzyńską wzięły udział w Festiwalu Projektów 2013 w Warszawie.


Blog Literat wyróżniony kolejnymi odznakami

Blog Literat prowadzony przez uczennice klasy V C: Polę Branecką i Sarę Wójcik przy współpracy z Olą Basak, Natalią Gułaś, Zuzią Narębską, Gabrysią Szymańską, w ramach programu Szkoła z klasą 2.0, otrzymał kolejne 3 odznaki: Działamy z TIK, Tworzymy materiały edukacyjne i Aktywny komentator.


Festiwal Projektów 2013

31 maja 2013 r. odbył się Festiwal Projektów realizowanych w naszej szkole, w ramach programu Szkoła z klasą 2.0.


Blog TechLog wyróżniony kolejną odznaką

Blog TechLog prowadzony przez Wojtka Kowalczyka i Miłosza Komadę otrzymał kolejną odznakę: Blog z pasją!


Blog Literat wyróżniony

Blog Literat prowadzony przez uczennice klasy V C: Polę Branecką i Sarę Wójcik przy współpracy z Olą Basak, Natalią Gułaś, Zuzią Narębską, Gabrysią Szymańską, w ramach programu Szkoła z klasą 2.0, otrzymał odznakę Blog z pasją.


Londyn – wycieczka klasy integracyjnej VI D

Klasa VI d realizuje projekt edukacyjny „Londyn wirtualnie i realnie”, w ramach programu Szkoła z klasą 2.0. W dniach 23-27 kwietnia 2013 r. uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Londynu.


Nasze projekty w ramach programu Szkoła z klasą 2.0

W ramach programu Szkoła z klasą 2.0 w naszej szkole realizowane są projekty edukacyjne.


Blog Szkoła TIK-KLIK wyróżniony kolejną odznaką

Blog Szkoła TIK-KLIK otrzymał kolejną odznakę: Tworzymy materiały edukacyjne.


Blog Szkoła TIK-KLIK wyróżniony

Blog Szkoła TIK-KLIK prowadzony przez Olę Pszczołę - uczennicę klasy IV B, w ramach programu Szkoła z klasą 2.0, otrzymał odznakę Uczymy się z TIK.


Spotkanie Zespołu 2.0

7 lutego 2013 r. odbyło się drugie spotkanie Zespołu Szkoły z klasą 2.0


Blog TechLog wyróżniony

Blog TechLog prowadzony przez Wojtka Kowalczyka i Miłosza Komadę - uczniów klasy IV B, w ramach programu Szkoła z klasą 2.0, otrzymał odznakę Tworzymy materiały edukacyjne.


Kodeks 2.0

W wyniku szkolnej debaty oraz przygotowań do niej, a także konsultacji w gronie nauczycieli powstała wersja naszego Kodeksu 2.0 w oparciu o siedem obszarów tematycznych.


Debata 2.0

6 grudnia 20212 r. odbyła się Debata 2.0 w ramach programu Szkoła z klasą 2.0. Jej celem było opracowanie Kodeksu 2.0, czyli zestawu reguł, wyjaśniających jak komputer, Internet, komórka itp. – wspaniałe w zabawie i komunikacji – mogą pomóc w mądrej edukacji.