Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Cepeliada Wielkanocna

Tradycją naszej szkoły są charytatywne cepeliady świąteczne organizowane dwa razy do roku przez nauczycieli świetlicy wraz z uczniami.


Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole

Zapraszamy uczniów klas I-III naszej szkoły oraz dzieci z osiedlowych przedszkoli do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole".


II edycjia Międzyszkolnego Konkursu plastycznego "Legendarne dzieje polskich miast"

Na II edycję Międzyszkolnego Konkursu plastycznego "Legendarne dzieje polskich miast" wpłynęło 84 prac z 10 szkół. Komisja w składzie: Jolanta Bodo, Iza Irga, Ewa Pecka wyłoniła zwycięzców, którym gratulujemy.


Spotkanie z policjantem

Dnia 14 marca odwiedził nas nadkomisarz Arkadiusz Kalita z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.


Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej m. Lublin

Dnia 5 stycznia 2012 odbyło się spotkanie wychowanków świetlicy z funkcjonariuszami Straży Miejskiej m. Lublin pt. "On Ci może pomóc..."


Podsumowanie II edycji konkursu plastycznego "Patron mojej szkoły"

Dnia 28 listopada 2011 roku rozstrzygnięto II Edycję Konkursu Plastycznego „Patron mojej szkoły”. Nadesłano 77 prac z ośmiu szkół .


Święto Niepodległości

W 93 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości dzieci uczęszczające do świetlicy pod kierunkiem Anny Matuszuk, Elżbiety Kurasiewicz i Małgorzaty Szabelskiej przygotowały przedstawienie pt. "Dzień Niepodległości - czyli rzecz o Generale Kwiatkowskim".


Tydzień eTwinning w świetlicy

Od 24 X do 28 X w naszej szkole odbywał się Tydzień eTwinning. Dzieci ze świetlicy wraz z wychowawczyniami "podróżowały" po wybranych krajach Europy.