Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Cepeliada Wielkanocna

Tradycją naszej szkoły są charytatywne cepeliady świąteczne organizowane dwa razy do roku przez nauczycieli świetlicy wraz z uczniami.


Podsumowanie konkursu "Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole"

Dnia 12 czerwca 2012 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole".


Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole

Zapraszamy uczniów klas I-III naszej szkoły oraz dzieci z osiedlowych przedszkoli do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole".


Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

23 kwietnia dzieci uczęszczające do świetlicy pod kierunkiem Anny Dałek i Anny Jałowińskiej przedstawiły inscenizację upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja.


II edycjia Międzyszkolnego Konkursu plastycznego "Legendarne dzieje polskich miast"

Na II edycję Międzyszkolnego Konkursu plastycznego "Legendarne dzieje polskich miast" wpłynęło 84 prac z 10 szkół. Komisja w składzie: Jolanta Bodo, Iza Irga, Ewa Pecka wyłoniła zwycięzców, którym gratulujemy.


Kiermasz wielkanocny

Zgodnie z tradycją naszej świetlicy w ostatnich dniach marcach odbył się kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych przez dzieci pod kierunkiem pań ze świetlicy.


Spotkanie z policjantem

Dnia 14 marca odwiedził nas nadkomisarz Arkadiusz Kalita z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.


Spotkanie z inspektorami Straży dla Zwierząt

Koło Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami działające w naszej szkole zorganizowało spotkanie z inspektorami Straży Ochrony zwierząt.


Bal karnawałowy

Podobnie do ubiegłych lat, również tegoroczny karnawał był dla nas czasem radości i zabaw. 25 stycznia 2012r. w naszej świetlicy odbył się bal karnawałowy, na którym oprócz tańców przy muzyce, nie zabrakło różnych konkursów.


Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej m. Lublin

Dnia 5 stycznia 2012 odbyło się spotkanie wychowanków świetlicy z funkcjonariuszami Straży Miejskiej m. Lublin pt. "On Ci może pomóc..."


Kiermasz świąteczny

W dniach 13 - 14 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, z którego dochód zasilił konto jadłodajni im. Brata Alberta, przygotowującej posiłki dla ubogich i bezdomnych.


Zabawa andrzejkowa

25 listopada w naszej świetlicy odbyła się zabawa andrzejkowa, podczas której dzieci uczestniczyły we wróżbach i licznych konkursach z nagrodami.


Podsumowanie II edycji konkursu plastycznego "Patron mojej szkoły"

Dnia 28 listopada 2011 roku rozstrzygnięto II Edycję Konkursu Plastycznego „Patron mojej szkoły”. Nadesłano 77 prac z ośmiu szkół .


Szkoła Ratownictwa w naszej świetlicy

W ramach zajęć edukacyjnych Szkoły Ratownictwa Medyczno-Sanitarnego Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie, na zaproszenie pani Magdaleny Koksanowicz - Kuty w dniu 23 listopada 2011 roku gościły w naszej świetlicy Panie Małgorzata Zabielska i Laurencja Baprawska.


Święto Niepodległości

W 93 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości dzieci uczęszczające do świetlicy pod kierunkiem Anny Matuszuk, Elżbiety Kurasiewicz i Małgorzaty Szabelskiej przygotowały przedstawienie pt. "Dzień Niepodległości - czyli rzecz o Generale Kwiatkowskim".


Tydzień eTwinning w świetlicy

Od 24 X do 28 X w naszej szkole odbywał się Tydzień eTwinning. Dzieci ze świetlicy wraz z wychowawczyniami "podróżowały" po wybranych krajach Europy.


II Edycja konkursu "Patron mojej szkoły"

Zapraszamy uczniów ze świetlic szkół podstawowych miasta Lublin do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Patron mojej szkoły".


Pola Nadziei

14 października dzieci uczęszczający do świetlicy posadziły ponad 100 cebulek żonkili na Polu Nadziei.