Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Pożegnalna dyskoteka klas szóstych

W dniu 19 czerwca w godzinach 16.00 - 18.45 odbyła się szkolna dyskoteka klas IV - VI. Dyskoteka dedykowana była wszystkim uczniom klas szóstych, którzy z dniem 29 czerwca opuszczą naszą szkołę.


Dzień otwartych drzwi w SP nr 28

"W Tajemniczym Ogrodzie". Takie hasło towarzyszyło Dniowi Otwartemu SP nr 28 przy ul. Radości w Lublinie. Dzieci i rodzice, którzy przyszli w sobotę do szkoły mieli okazję m.in. zwiedzić budynek i wziąć udział w zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli.


Podsumowanie akcji "Góra grosza"

W styczniu Samorząd uczniowski podsumował akcję "Góra grosza". Zostały przeliczone i wysłane monety zebrane w naszej szkole podczas akcji. Razem udało się zebrać 342,88 zł. Serdecznie dziekujemy wszystkim, którzy aktywnie przyłączyli się do zbiórkę.


Jutro "Walentynki"

Jutro "Walentynki". Samorząd Uczniowski 14 lutego będzie rozdawał zaadresowane walentynki. Wszyscy chętni, którzy chcieliby przekazać swoją walentynkę powinni dostarczyć ją 14 lutego do godziny 10.00 członkom Samorządu Uczniowskiego.


Podsumowanie akcji "Szkoło Pomóż i Ty" 2011

W listopadzie zakończyliśmy sprzedaż kalendarzyków na rzecz akcji "Szkoło Pomóż i Ty". Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz rodziców udało sie zebrać 136,60 zł, które opiekun Samorządu Uczniowskiego przekazał na konto fundacji "Pomóż i Ty. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i czynny udział w akcji.


Wizyta Świętego Mikołaja w grupie "0" oraz wśród uczniów klas I-VI

6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Wraz z dwoma Śnieżynkami trafił do wszystkich oddziałów naszej szkoły i obdarował uczniów słodkim prezentem. Serdeczne podziękowania dla uczniów Samorządu Uczniowskiego za pomoc Świętemu Mikołajowi.


Dyskoteka szkolna - pomoc dla Hospicjum im. Małego Księcia

W czwartek 24 listopada w godzinach 17.00-19.15 odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Przy tej okazji Samorząd Szkolny przeprowadził zbiórkę słodyczy na Mikołaja dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.


Akcja "GÓRA GROSZA"

Akcja "Góra Grosza" organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce i trwa od 21 listopada do 2 grudnia 2011 roku.


"Szczęśliwy numerek"

Samorząd Uczniowski w porozumieniu z dyrektorem szkoły podjął decyzję o kontynuacji akcji "Szczęśliwy numerek".


Spotkanie członków Samorządu Uczniowskiego

W piątek 28 pażdziernika o godzinie 10.55 w sali nr 58 odbędzie się spotkanie członków Samorządu Uczniowskiego. Spotkanie ma na celu ustalenie działań samorządu w najbliższym czasie.


Akcja "Szkoło Pomóż i Ty" 2011

Kolejny raz nasza szkoła postanowiła włączyć się w akcję "Szkoło Pomóż i Ty" 2011. Tegoroczna akcja, stawia za cel pomoc 5-letniemu Wiktorowi Zielińskiemu, który urodził się z niedorozwojem kości udowej. Obecnie jego prawa nóżka nie rozwija się prawidłowo i jest o 20 cm krótsza od lewej, a prawidłowe poruszanie się zapewnia proteza wyrównawcza.


Poznajmy uczniów wybranych do Samorządu Uczniowskiego SP 28

Stoją od lewej: Weronika Gorący z klasy VI B, Karolina Wójcikowska z klasy VI E, Dawid Krupa z klasy V A, przewodnicząca - Julia Goryczka z klasy VI A, Michał Zielonka z klasy VI D oraz Ewelina Reszka z klasy VI B.


Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 7 pażdziernika 2011 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 251 uczniów z klas IV-VI. Przewodniczącą Samorrządu Uczniowskiego została wybrana Julia Goryczka z klasy VI A zdobywając 70 głosów. A oto pełne wyniki...


Kampania Wyborcza do władz Samorządu Uczniowskiego

W czwartek 29 września rozpoczęła się kampania Wyborcza do władz Samorządu Uczniowskiego. Potrwa do czwartku 6 pażdziernika. Kilku uczniów zgłosiło swoją chęć do kandydowania. A oto oni: Dawid Krupa z klasy V A, Weronika Gorący z klasy VI B, Julia Goryczka z klasy VI A, Urszula Kierepka z klasy VI B, Ewelina Reszka z klasy VI B, Julia Wesołowska z klasy VI E, Karolina Wójcikowska z klasy VI E, Hubert Pałka z klasy VI D, Michał Zielonka z klasy VI D. Życzymy ciekawych pomysłów i powodzenia !!!


Wybory Samorządu Uczniowskiego

7 pażdziernika 2011 roku odbędą się wybory samorządu uczniowskiego. Bardzo prosimy wszystkich chętnych uczniów, którzy chcieliby kandydować w wyborach o przedstawienie swojego programu na stronie internetowej naszej szkoły. Przygotowany program wraz ze zdjęciem prosimy przekazać panu Grzegorzowi Pydzie osobiście, bądż pocztą elektroniczną.


Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego

23 września 2011 roku w naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. W roku szkolnym 2010/2011 funkcję tę pełnił pan Daniel Osiński.