Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Laureaci konkursów przedmiotowych otrzymali nagrody od władz Lublina

Władze Lublina spotkały się w czwartek 21 czerwca 2012 roku z laureatami konkursów przedmiotowych ze szkół podstawowych. Uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy (najlepsi również stypendia). Siedmiu uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata w konkursach przedmiotowych!


III MIEJSCE NASZEJ SZKOŁY W MINI MISTRZOSTWACH EUROPY

W dniu 26.05. na boisku mobilnym rozstawionym na parkingu przy OBI odbył się turniej piłki nożnej MINI MISTRZOSTWA EUROPY, w którym wystąpiło 16 drużyn reprezentujących drużyny narodowe - uczestników EURO 2012.


Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 10

W dniu 13 kwietnia 2012 roku reprezentacja naszej szkoły brała udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 10 dla szkół podstawowych.


Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-planeta”.

Uczeń naszej szkoły Mikołaj Jachowicz kl. 6 D otrzymał wyróżnienie pierwszego stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-planeta”. Ocenę bardzo dobrą uzyskał Jarosław Boczek kl. 6 D. Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy z zakresu geografii Polski i świata. Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów.


Wojewódzki etap konkursów przedmiotowych - laureaci

Dobiegł końca wojewódzki etap konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012. Siedmiu uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata!


Konkursy przedmiotowe - etap okręgowy

30 listopada zakończyły się eliminacje w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Milo nam poinformować, że siedmiu uczniów naszej szkoły będzie dalej walczyć o jak najlepszy wynik w etapie wojewódzkim.


Konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

W dniach 3-6 pażdziernika odbywają się szkolne eliminacje konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Mamy wyniki konkursu polonistycznego oraz historycznego...