Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu

Bardzo duży sukces osiągnęli uczniowie naszej Szkoły w Szkolnych Igrzyskach Szkół Postawowych Miasta Lublin w pływaniu zdobywając dwa pierwsze miejsca w  rywalizacji sztafet dziewcząt i chłopców. Zbobycie Mistrzostwa Lublina jest jednoznaczne z uzyskaniem prawa startu w Mistrzostwach Województwa, które odbędą się w grudniu w Zamościu.

Składy naszych zwycięskich sztafet

Dziewczęta: Bednarz Agata, Chudzik Paulina, Czarnecka Wiktoria, Bernat Gabriela, Goryczka Julia, Fil Konstancja, Smyłek Karolina, Tomaszewska Julia.

Chłopcy: Bednarz Mateusz, Lato Kacper, Prażmo Filip, Rejmak Dominik, Rzepecki Michał, Małyska Bartosz, Chałat Stanisław, Świętoń Filip.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom oraz trenerowi Panu Andrzejowi Świtkowskiemu.

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj

Zobacz całą galerię