II Edycja konkursu "Patron mojej szkoły"

Zapraszamy uczniów ze świetlic szkół podstawowych miasta Lublin
do wzięcia udziału w konkursie plastycznym
"Patron mojej szkoły".

Regulamin konkursu:

• Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlic szkół podstawowych miasta Lublin.
  • Każdy wychowawca może zgłosić dowolną liczbę prac.
  • Format prac A4, technika dowolna, passe - partout.
  • Każda praca powinna być opatrzona metryczką: imię, nazwisko ucznia, wiek, adres placówki, imię i nazwisko opiekuna, krótka informacja o patronie szkoły (kto jest przedstawiony na pracy).
  • Prace przechodzą na własność organizatora.
  • Oceny dokona komisja konkursowa powołana przez organizatorów w kategoriach: kl.I, II, III.
  • Laureaci konkursu otrzymają nagrody i wyróżnienia, a opiekunowie podziękowania w formie dyplomów.

Prace prosimy przesyłać do dnia 25.11.2011 na adres:

Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 28 Lublin, ul. Radości 13

Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów pojawi się na stronie internetowej świetlicy SP28 w dniu 30.11.2011

W dniu 02.12.2011 nastąpi podsumowanie konkursu i wystawa prac w świetlicy szkolnej SP28 o godzinie 10. 00

Zobacz całą galerię