SP nr 28 najlepsza w Lublinie

Miło nam poinformować, że reprezentacja naszej Szkoły w pływaniu zdobyła Mistrzostwo Miasta Lublina! Na zawodach rozgrywanych na lubelskiej pływalni Aqua zarówno dziewczęta jak i chłopcy okazali się najlepsi i zdobyli złote medale w konkurencji sztafet! Nasza Szkoła odniosła również zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej całych zawodów za co młodzież otrzymała okazałe puchary.

Skład złotej sztafety dziewcząt:
Wiktoria Bartoś, Paula Brzyszko, Nina Matuszyk, Julia Batyra, Maja Nowakowska i Oliwia Hałas.

Skład złotej sztafety chłopców:
Piotr Rybczyński, Filip Dąbrowski, Dominik Szewczak, Grzegorz Ścioch, Karol Bronisz i Dominik Nakonieczny.

Indywidualnie mistrzostwo Lublina wywalczyli - w kategorii Dzieci: Wiktoria Bartoś i Szymon Jakubiak; w kategorii Młodzieży: Laura Bernat i Emil Zieliński. Srebrne medale przypadły w udziale Pauli Brzyszko, Karolowi Broniszowi i Dominikowi Nakoniecznemu. Trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Grzegorz Ścioch.Tuż za podium na IV miejscu uplasowali się Maja Nowakowska i Oliwia Hałas, a piąte miejsca zdobywali Filip Dąbrowski i Piotr Rybczyński.

Wszystkim reprezentantom Naszej Szkoły GRATULUJEMY!!!

opiekunowie naszych zwycięzców:
MARTA KARYKOWSKA, KRZYSZTOF SAGAN, KRZYSZTOF KOZAK