Spotkania organizacyjne z rodzicami

1. Spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych odbędzie się 28.08.2019 r. o godzinie 18.30 w stołówce szkolnej. Podczas spotkania rodzice otrzymają do podpisu deklaracje i oświadczenia związane z organizacją oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2019/2020.
2. Spotkanie organizacyjne z rodzicami uczniów przyjętych do klas pierwszych odbędzie się 28.08.2019 r. o godzinie 17.30 w stołówce szkolnej. Podczas spotkania rodzice podpiszą umowę o korzystanie ze stołowki szkolnej oraz kartę zgłoszenia do świetlicy szkolnej. Należy dostarczyć kopię informacji o gotowości szkolnej dziecka. Podręczniki i ćwiczenia uczniowie otrzymają nieodpłatnie na początku roku szkolnego.

Zobacz całą galerię