Innowacja pedagogiczna „Podróż do krainy kultury i sztuki”

Innowacja pedagogiczna „Podróż do krainy kultury i sztuki”

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy II c kontynuowali  realizację innowacji pedagogicznej „Podróż do krainy kultury i sztuki”. Przez cały rok podczas zajęć pogłębiali swoją wiedzę o sztuce, kulturze i jej twórcach, niejednokrotnie sami stawali się twórcami sztuki. Wychodzili do teatru i kina na spektakle i filmy dla dzieci. Brali aktywny udział w konkursach plastycznych, odnosząc znaczące sukcesy.  Kontynuowali uczestnictwo w warsztatach plastycznych oraz  taneczno – ruchowych w ramach projektu „Piątki z MDK”. Podczas warsztatów plastycznych  tworzyli ciekawe prace, wykorzystując już zdobytą wiedzę. W trakcie zajęć taneczno - ruchowych,  uczyli się podstawowych kroków tańców standardowych. Swoje efekty pracy prezentowali rodzicom i społeczności szkolnej. Dzięki realizacji innowacji uczniowie znacząco rozwinęli swoje umiejętności i zdolności w zakresie kultury i sztuki.

informację przygotowała pani Katarzyna Bryłowska

Zobacz całą galerię