Wyniki konkursu czytelniczego dla uczniów klas VI ze znajomości treści książki Marcina Szczygielskiego pt.: "Arka Czasu"

36 uczniów klas szóstych wzięło udział w konkursie czytelniczym ze znajomości treści książki Marcina Szczygielskiego pt. "Arka Czasu". Konkurs ten odbył się w naszej szkole w  ramach kontynuacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz autorskiego projektu: „Na straży pamięci…”. Stanowił on podsumowanie cyklu lekcji przeprowadzonych przez nauczycieli języka polskiego oraz zajęć bibliotecznych. Uczestnicy mieli okazję do wykazania swojej wiedzy na temat lektury, odpowiadając na 20 szczegółowych pytań. A oto zwycięzcy konkursu:

I MIEJSCE:

Jan Romanek z kl. VI e
Julia Kaźmierczak z kl. VI e

II MIEJSCE:

Mikołaj Nieśpiał z kl. VI e
Klaudia Polańska z kl. VI e
Szymon Budzyński z kl. VI e

III MIEJSCE:

Tosia Bujak kl. VI b
Emilia Ławecka z kl. VI c
Marta Powszedniak  z kl. VI c
Gabriela Chaberka z kl. VI e
Mateusz Przewor z kl. VI e
Franek Cisek z kl. VI e

Zwycięzcy otrzymują ocenę celującą z języka polskiego oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy!!!

Ewa Pawłowska-Pecka
Marzanna Pogonowska