Mini Targi Edukacyjne 2019

W dniu 14 maja 2019 roku odbyły się Mini Targi Edukacyjne z udziałem uczniów trzecich klas gimnazjum oraz uczniów klas ósmych naszej szkoły. W wydarzeniu tym wzięli udział przedstawiciele lubelskich szkól ogólnokształcących, zespołów szkół oraz techników wraz z nauczycielami. Otwarcia imprezy edukacyjnej dokonał Dyrektor Pan Marek Błaszczak, serdecznie witając gości i wszystkich uczestników.
Zaproszeni goście zaprezentowali ofertę edukacyjną swoich szkół. Nasi uczniowie mieli okazję do podjęcia rozmów ze starszymi kolegami oraz ich nauczycielami na temat zasad rekrutacji, wyboru profilu klasy, atmosfery panującej w szkole, warunków uczenia się i tradycji. Otrzymali ulotki informacyjne zawierające szczegółową ofertę edukacyjną. Mogli również obejrzeć prezentacje multimedialne o szkole.
Dziękujemy gościom za przybycie i zapraszamy za rok. Wizyta przedstawicieli szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych to okazja dla naszych uczniów do szerszego poznania możliwości wyboru przyszłego zawodu. Dziękujemy organizatorkom imprezy Pani Halinie Majdan i Pani Agnieszce Szajdzie.

Zobacz całą galerię