Wiosenny konkurs

22 marca odbył się wiosenny konkurs dla klas pierwszych o tytuł Mistrza Pięknego Czytania. Konkurs zorganizowany został z okazji Pierwszego Dnia Wiosny oraz Światowego Dnia Poezji, które przypadają 21 marca i przebiegał pod hasłem: Zielono mi, czyli wiosna w poezji Agnieszki Frączek. Wybrani uczniowie - czteroosobowe drużyny  z każdej klasy pierwszej losowali i czytali nieznane wcześniej wierszyki A. Frączek. Kontakt z trudną ale przezabawną i śmieszną twórczością poetki przyniósł naszym pierwszakom dużo zabawy i uśmiechu. Komisja konkursowa w składzie: Anna Kalisz, Ewa Król oraz Beata Wilkołaska oceniała płynność czytania utworu, jego poprawność oraz ogólne wrażenia estetyczne.
Laureatami konkursu i Mistrzami Pięknego Czytania zostali następujący uczniowie:
I a - Aleksander Bronisz
I b - Ula Stanek
I c - Lena Szałapaj
I d - Dominika Jakubiak
I e - Bartosz Kloc
I f - Filip Sprawka
 Laureatom serdecznie gratulujemy.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają miłe niespodzianki.
W imieniu organizatorów
Anna Kalisz