Wojewódzki konkurs plastyczny
„100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości widziane oczami dziecka – pocztówka” - wyniki

Polska niepodległa widziana oczami dzieci to nie tylko historia niepodległościowych zrywów, walk i zwycięstw, nie tylko zbiór pomnikowych postaci. To przede wszystkim niezwykle różnorodny, barwny i ciekawy obraz otaczającej nas rzeczywistości. W roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie była organizatorem konkursu plastycznego „100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości widziane oczami dziecka - pocztówka” dla uczniów klas I – III, nad którym patronat honorowy objęli:
  • Prezydent Miasta Lublin dr Krzysztof Żuk
  • Kuratorium Oświaty w Lublinie
  • Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie
  • Kurier Lubelski Oddział w Lublinie
Prace nadesłano z całego województwa lubelskiego. Przyznano 4 miejsca I, 4 miejsca II, 4 miejsca III oraz wyróżniono 41 prac. W holu budynku szkoły zorganizowano pokonkursową wystawę, na której zaprezentowano 53 pocztówki.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.
Wyniki konkursu prezentujemy poniżej.

Załączniki do pobrania

Zobacz całą galerię