Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Szlachetna paczka - podsumowanie

shadow

Szlachetni Darczyńcy!
 
W imieniu Pani Danuty i swoim dziękuję Wam za hojność i otwarte serce. Dzięki Wam udało się przygotować Szlachetną Paczkę. Zebraliśmy żywność, chemię, kosmetyki w ilości takiej, która znacznie przekraczała potrzeby starszej Pani. W związku z tym wsparliśmy jeszcze jedną rodzinę w ramach Szlachetnej paczki. Do 6 pudeł, które otrzymała Pani Danuta, trafiła również nowa kołdra, poduszka, kolorowa pościel, koc, piękne ręczniki, ciepła piżama, skarpety, torebka. 6 grudnia Pani Danusia otrzymała nową kuchenkę gazową, która została od razu podłączona w jej kuchni. Oto relacja z przekazania paczki Pani Danucie przysłana przez wolontariusza:
 
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
W sobotę przyjechaliśmy do pani Danuty z paczkami. Kiedy zobaczyła, ile ich jest, była bardzo wzruszona, nie dowierzała, że wszystkie paczki są dla niej. Pytała, czy się nie pomyliliśmy. W kuchni zamontowana była nowa kuchenka gazowa. Pani Danuta powiedziała, że nigdy nikt tak o nią się nie zatroszczył. Wszystko budziło jej zachwyt. Cieszyła się ze wszystkiego, bardzo wzruszyła się, kiedy otwieraliśmy kolejne paczki. Pani Danuta powiedziała, że nie sądziła, że może jeszcze komuś zależeć na niej.
Co chce przekazać wolontariusz:
Ze swojej strony chciałam serdecznie podziękować za włączenie się do projektu. To niezwykłe móc uczestniczyć w tak wspaniałej akcji i poznać tak hojnych i otwartych ludzi, jak Wasza szkoła. Jak mówił pewien znany wieszcz barokowy "Dobre drzewo dobrym się owocem okrywa, dobry człek z dobrych czynów poznawany bywa". Przygotowane paczki odpowiedziały na potrzeby Pani Danuty, stanowiły doskonały podarunek materialnych i duchowy. Z mojej strony życzę Państwu wesołych i spokojnych Świąt.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Bardzo dziękuję, jesteście kochani, że daliście mi tyle dobra. Stary człowiek może jeszcze liczyć na innych ludzi

Pozdrawiam i życzę Państwu pięknych Świąt w rodzinnej atmosferze,
Katarzyna SugierZobacz całą galerię