Wielkie postacie Niepodległej

Wielkie postacie Niepodległej

Z racji 100. lecia Niepodległości Polski został przeprowadzony Konkurs Plastyczny i Wiedzy „Wielkie postacie Niepodległej”. Dzieci i młodzi poznali spośród najbardziej wybitnych, również naszych polskich świętych i błogosławionych, którzy zawalczali o sprawy naszej Ojczyzny. Jury w składzie s. Agata, s. Bernarda i ks. Mariusz wytypowało następujących laureatów:

W Konkursie Plastycznym „ Wielkie postacie Niepodległej”:

I miejsce – Wiktoria Kaźmierczak 2d, Maria Nieśpiał 2c, Kamil Kozieł 2e;
II miejsce – Hanna Garbacz 1f, Maja Nowacka 2b, Helena Budziłowicz 2a;
III miejsce – Gabriela Ligęza2c, Karolina Just 2d, Hanna Kępa 2c, Szymon Kudła 2c, Adrian Kubecki 2b;
Wyróżnienia: Karolina Wójtowicz 1f, Natalia Piętka 1f, Zofia Maj 2c, Bartosz Rutkowski 4e, Karolina Krzykowska 2d, Agata Szczur 2c, Amelia Janczak 2a, Barbara Pokrzywa 2b, Martyna Radkowska 2a, Mikołaj Lipski 2d, Julia Suszek 2a, Antoni Łataś-Dęga 2d, Lilianna Kucia 2d, Weronika Gadzała 2a, Natalia Sakowicz 2a, Dorota Miłkowska 2b

W Konkursie Wiedzy „Wielkie postacie Niepodległej”

Klasy IV:

I miejsce – Julia Batyra 4b
II miejsce  - Michał Żyszkiewicz 4b, Szymon Komada 4b
III miejsce – Julia Pelczarska 4a, Anna Kuchciak 4a, Mateusz Bazylak 4b
Wyróżnienia: Aleksandra Narębska 4b, Karina Łaszkiewicz 4a, Oliwia Chawryło 4a, Marta Gawrońska 4a, Roksana Borzęcka 4a, Weronika Zawół 4b, Eliza Nowakowska 4b, Wiktor Sągała 4c, Zuzanna Pietrzyk 4c

Klasy V:

I miejsce – Olga Kowalik 5f, Patryk K. 5g, Dominika Popiołek 5g, Mateusz Wójcik 5a
II miejsce – Dominika D. 5d, Wiktor Sidor 5b, Franciszek Romanek 5a, Nadia Kotuła 5a, Nicola Rybak 5b, Antoni Zdunek 5f,
III miejsce – Julia B. 5d, Laura P. 5f, Dominik Nakonieczny 5f, Helena Tarkowska 5f, Martyna D. 5d
Wyróżnienia: Aniela Kortas 5a, Dominik Jaszak 5a, Wiktoria Zwierz 5a, Wiktoria Bartoś 5b, Oliwia Samon 5b, Klara P. 5f, Amelia R. 5f, Kacper Zając 5g, Krzysztof Kukier 5g, Sara L. 5g, Emilia G. 5d