Podziękowania od czworonożnych przyjaciół ze schroniska w Rachowie

Gorące podziękowania od czworonożnych przyjaciół ze schroniska w Rachowie. Po raz kolejny Szkolny Oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zorganizował zbiórkę karmy dla potrzebujących psów i kotów. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przynosili do szkoły duże ilości puszek, makaronu, kaszy, ryżu. Zebrana karma została dostarczona do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Rachowie. Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom oraz nauczycielom . Dzięki Waszej pomocy i gorącym sercom, czworonożni przyjaciele będą mieć karmę na kilka tygodni. Wszystkim zaangażowanym osobom z ”zerówek”, z świetlicy, z klas młodszych oraz starszych jeszcze raz dziękujemy, że nie pozostały obojętne na los potrzebujących zwierząt.

Aldona Piasecka, Anna Chodun

Zobacz całą galerię