Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Oferta zajęć świetlicowych 2018/2019

shadow

Zajęcie te realizowane są według przyjętego harmonogramu:

  1. zajęcia przyrodnicze „Bliżej natury„ pon 13-13.45 s. 148, czw. 10.15-11 s. 148, pt 13.15-14 mała szkoła s. 6 prowadzi M. Koksanowicz - Kuty

  2. zajęcia sportowo-ruchowe „Mały sportowiec” pon 14.15-15 s. 106, śr 13.15-14 s. M10, czw 13.05-13.50 s. 106 prowadzi K. Kaczor

  3. zajęcia plastyczno – przyrodnicze „Od wiosny do wiosny” wt, śr, czw 13.15-14 s.148 prowadzi A. Matuszuk

  4. zajęcia odkrywcze „ Mali odkrywcy” pon 13.15-14 s. 149 prowadzi A. Włodarczyk

  5. zajęcia komputerowe „Komputerowy świat” pon 9.15-10 s. 149, śr 13.15-14 mała szkoła s. 7/informatyczna, pt 13.25-14.15 s.47 prowadzi E. Krawczyk

  6. zajęcia plastyczne „Zabawy plastyką” wt 13.15-14 s. 149, pt 13.05-13.50 s. 149, pt 14.15-15 s. 149 prowadzi J. Pardus

  7. zajęcia plastyczne „Kolorowe kredki” pon 12.30-13.15 s. 150, pt 9.15-10 s. 150 prowadzi N. Dębska

  8. zajęcia plastyczne „Cztery pory roku - oczami dziecka” pon 13.25-14.10 s. 160, śr 10.35-11.20 s. 149 prowadzi A. Dałek

  9. zajęcia logiczne „Sówka mądra główka” pt 13-13.45 s. 149 prowadzi M. Szabelska

  10. zajęcia plastyczne „Mali artyści” śr 13.15-14 s. 148 prowadzi A. Kucharczyk

  11. zajęcia plastyczne „Mali twórcy” śr 14.15-15 s. 158, czw 13.25-14.10 s.148, pt 14.15-15 mała szkoła s. 7 prowadzi P. Wilczek

  12. zajęcia ruchowo-muzyczne „Zabawy ruchowe przy muzyce” pon 13.15-14 sala gier, śr 13.30-14.15 sala teatralna, czw 14.15-15 mała szkoła s. 7 prowadzi E. Kurasiewicz

  13. zajęcia komputerowe „Wędrówki komputerowe” wt 14.15-15 s.47, śr 14.15-15 s. 47, pt 14.30-15.15 s. 47 prowadzi A. Maj

  14. zajęcia plastyczne „Kolorowa świetlica” pon 9.15-10 s.150, czw 14.30-15.15 mała szkoła s. 6, pt 13.30-14.15 s. 150 prowadzi B. Krucikowska

  15. zajęcia plastyczno -teatralne „Zabawy ze sztuką” wt 12.45-13.30 mała szkoła s.10, wt 14.15 -15 sala teatralna, czw 13.15-14 sala teatralna, pt 12.45-13.30 mała szkoła s. 4 prowadzi M. Piasecka

  16. zajęcia taneczne „Tanecznym krokiem” pon 13.30-14.15 s. 106, wt 13.15-14 s. 106, czw 13.15-14 sala teatralna – prowadzi K. Irga

  17. zajęcia sensoplastyczne „Brudne łapki” pon 13.15-14 s. 148, wt 12.30-13.15 mała szkoła s. 6, pt 12.30-13.15 mała szkoła s.10 prowadzi K. Michalczak

  18. zajęcia teatralne z elementami logopedii „Mój teatrzyk” pon 10.35-11.20 sala teatralna, wt 10.35-11.20 sala teatralna, pt 11.15-12 sala teatralna – prowadzi A. Piasecka

  19. zajęcia plastyczne „Kolorowy świat” pon 14.15-15 . 158, śr 13.15-14 mała szkoła s. 5, pt 14.15-15 s. 160 prowadzi M. Weber



Zobacz całą galerię