Klasy 6c i 6 d na warsztatach „Aktywna klasa”

Klasy 6c i 6 d na warsztatach „Aktywna klasa”

W pierwszym dniu października uczniowie klas 6c i 6d udali się na warsztaty „Aktywna klasa” do Nasutowa, w malownicze okolice Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego, w  trakcie których młodzież miała do wykonania różne zadania: inspirujące do wspólnego działania, rozwijające relacje koleżeńskie, ukazujące  indywidualne talenty, jak i drzemiący w obu klasach potencjał.  Warsztaty rozpoczęły gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu. Następnie  klasy 6c i 6d uczestniczyły w czterech modułach zadaniowych:  podchodach leśnych , do których samodzielnie przygotowywały zadania ; zajęciach kulinarnych, podczas których upiekły wspólnie przepyszne szarlotki; zajęciach artystycznych , na których tworzyły niepowtarzalne, bajecznie kolorowe mydełka oraz  teleturnieju klasowym, na którym podzieleni na grupy mieli za zadanie odgadnąć osobę z klasy na podstawie krótkiego opisu.  Wyjazd był także okazją do świętowania Dnia Chłopaka,  o którym pamiętały koleżanki ze szkolnej ławy!

Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie – panie Agnieszka Adamczyk i Agnieszka Goliszek

Zobacz całą galerię