3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU 15.09.2018 - bieg historyczno - sportowy

3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU 15.09.2018 - bieg historyczno - sportowy

Nasi uczniowie 15.09.2018 roku wzięli udział w biegu po terenach lubelskiego Parku Ludowego. Była to  3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU upamiętniająca  79 rocznicę napaści na Polskę ZSRR we wrześniu  1939 r. Zawodnicy, którzy wystartowali w 3. Mili Pamięci Ofiar Komunizmu mieli do pokonania 1609 m. Mimo pochmurnego nieba ( na szczęście nie padało) nasi  uczniowie wraz ze swoimi rodzicami a także nauczycielami stawili się na linii startu w efekcie osiągając świetne wyniki:

w kategorii chłopców kl. IV– II miejsce – Michał Żyszkiewicz

w kategorii dziewcząt kl. V– I miejsce – Wiktoria Wójcik

u chłopców – w kategorii kl. V – III miejsce – Grzegorz Ścioch

w kategorii dziewcząt kl. VI  – I miejsce – Alicja Garbacka; II miejsce – Emilia Wójcik; III miejsce –Hanna Ligęza;

Chłopcy – w kategorii kl. VI – I miejsce – Emil Zieliński; II miejsce – Bartłomiej Olech; III miejsce – Igor Kawa;

Dziewczynki – w kategorii kl. VII  – I miejsce – Zuzanna Wolińska; III miejsce – Iga Zabaryło

W kategorii chłopców kl. VIII – II miejsce Bartłomiej Misztal

W kategorii nauczyciel – I miejsce – Daniel Osiński

Jako najliczniej reprezentowana szkoła otrzymaliśmy od organizatorów kolejny okazały puchar, który zasili galerię w naszej szkole!!! Warto podkreślić, że nasza frekwencja to tym razem aż 93 uczniów plus rodzice (25 osób) i nauczyciele ( 4), którzy licznie zasilili szeregi wśród biegnących. Coś niesamowitego!!! Aż 122 osoby !!! Gratulacje!!! Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy dobrze bawić się poza szkołą, a sport może łączyć w tak ważnym dniu historycznym jakim była sobotnia Mila Pamięci.  Jeszcze raz gratulacje i podziękowania dla  wszystkich !!! Zapraszam na następne biegi. A najbliższy to listopadowa Nocna Mila Niepodległości.

informację przygotował pan Daniel Osiński