Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej 2018

Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej 2018

29 i 30 czerwca 2018 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyły  się Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej. Podczas tego wydarzenia  zostali wyłonieni reprezentanci Polski na European Championship of Air Power Athletics 2018 oraz World Championship Air Power Athletics 2018 /są to zdobywcy I i II miejsca/.  Na scenie Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, przez dwa dni, stanęło do walki o tytuł mistrza Polski łącznie ponad 160 zawodników. Pokazy konkursowe zostały zaprezentowane przez uczestników w 4 konkurencjach: Pole Sport, Aerial Silks, Aerial Hoop, Aerial Cube, z podziałem na 8 kategorii.  Anna Piasecka uczennica z klasy 3c naszej szkoły zajęła II miejsce i zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w konkurencji Aerial Silks  w kategorii dzieci 6 – 9 lat. Ania trenowała pod kierunkiem pani Mileny Domino trenerki w SWL w Lublinie. Gratulujemy !

informację przygotowała: Małgorzata Piasecka

Zobacz całą galerię