Zielona Szkoła w Janowie Lubelskim klas 1B, 3A i 3B

5 i 6 czerwca 2017 roku klasy 1A, 3A i 3B wybrały się na dwudniową wycieczkę do Janowa Lubelskiego. Nie zabrakło wielu atrakcji na świeżym powietrzu, ale najważniejsze, że zabraliśmy dobre humory i dużo siły do zmagań sportowych.

Pierwszego dnia odwiedziliśmy garncarza, gdzie mogliśmy własnoręcznie wykonać naczynia z gliny. Wzieliśmy udział w zajęciach edukacyjnych i survivalovych w Centrum Edukacji Ekologicznej. Wzięliśmy udział w strategicznej grze "Ślimak", gdzie mogliśmy wykazać się wiedzą przyrodniczą. Wygrała drużyna chłopców klasy 3B. Drugiego dnia  bawiliśmy się podczas zwariowanej olimpiady sportowej, wzieliśmy udział w grze terenowej "Łowcy skarbów". Wygrali uczniowie z klasy 1B - BRAWO! Zdobytym słodkim skarbem chętnie podzielili się z uczestnikami wyprawy!
Wróciliśmy zmęczeni ale pełni wrażeń.

Zobacz całą galerię