III etap Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Mistrz Komputera" - ważne informacje

• 4 kwietnia 2019 r. (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublinie, ul. Mickiewicza 24 odbędzie się III etap Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Mistrz Komputera".
  • Uczniowie wraz z opiekunami zgłaszają się o godz. 14.45. Rozpoczęcie konkursu o godz. 15.00 – czas trwania 1 godzina zegarowa.
  • Oceny prac uczniów dokonuje komisja powołana przez LSCDN.
  • Wyniki konkursu (będą brane pod uwagę wyniki II i III etapu) zostaną ogłoszone w dniu 26.04.2019 r. (piątek) podczas uroczystości podsumowania, która odbędzie się w Gmachu Politechniki Lubelskiej, Wydział Elektrotechniki i Informatyki ul. Nadbystrzycka 38A, sala 211, rozpoczęcie o godz. 10.00.

Dojazd do SP nr 2 w Lublinie ul. Mickiewicza 24
Z Dworca PKS, Al. Tysiąclecia autobusem nr 17 – kierunek Głuszczyzna lub 29 – kierunek Herberta (do autobusu tej linii wsiadamy na przystanku po przeciwnej stronie niż dworzec). Z obydwu wysiadamy na przystanku Mickiewicza 01.
Jak dojechać można sprawdzić również na stronie: mpk.lublin.pl

Mapa SP 2

Zapraszamy!