II etap Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Mistrz Komputera" - ważne informacje

• 14 marca 2019 r. (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie, ul. Radości 13 odbędzie się II etap Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Mistrz Komputera".
  • Uczniowie wraz z opiekunami zgłaszają się od godz. 14.30. Rozpoczęcie konkursu o godz. 15.15 – czas trwania 1 godz. zegarowa.
  • Oceny prac uczniów dokona komisja konkursowa powołana przez LSCDN.
  • Dla nauczycieli, podczas trwania konkursu, odbędą się warsztaty "AR  w edukacji", które poprowadzi Pan Michał Wróbel – trener Mistrzów Kodowania, nauczyciel języka angielskiego, pasjonat robotyki.
  • Lista laureatów II etapu konkursu oraz wyniki pozostałych uczniów zostaną ogłoszone w dniu 18.03.2019 r. (poniedziałek) na stronie internetowej konkursu: sp28.lublin.pl/mk
  • UWAGA!  Uczniowie na II etap konkursu powinni zabrać długopisy i obuwie na zmianę.
  • Przypominamy o dostarczeniu protokołów z I etapu konkursu oraz oświadczeń rodziców i nauczycieli.

Dojazd do Szkoły Podstawowej nr 28 z Oddziałami integracyjnymi w Lublinie, ul. Radości 13:

Z Dworca PKS, Al. Tysiąclecia autobusem nr 31 – kierunek os. Poręba, nr 32 – kierunek os. Widok, nr 39 – kierunek Lipniak

Jak dojechać można sprawdzić również na stronie: http://mpk.lublin.pl

ZAPRASZAMY!

Zobacz całą galerię