Zaproszenie do udziału w konkursie

Zapraszamy nauczycieli uczących informatyki w szkołach podstawowych i ich uczniów  z klas VI-VIII do wzięcia udziału w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”.
Zgłoszenia szkół do konkursu przyjmowane będą poprzez formularz, który zostanie udostępniony na stronie konkursu dnia 27 stycznia 2020 r.  do dnia 13 lutego 2020 r.

Wojewódzki Konkurs Informatyczny „Mistrz Komputera” składa się z trzech etapów i podsumowania. Pierwszy szkolny etap, podczas którego uczniowie rozwiązują zadania testowe, pozwala wyłonić dwóch najlepszych mistrzów ze szkoły, którzy zmagają się w drugim etapie, również teoretycznym. Do III etapu kwalifikuje się 35 najlepszych uczniów, którzy rozwiązują zadania praktyczne.
Suma punktów z II i III etapu konkursu pozwala na wyłonienie zwycięzcy konkursu i uzyskanie tytułu Mistrza Komputera oraz dwóch Wicemistrzów, 10 laureatów i 22 finalistów.

Zobacz całą galerię