Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

WYNIKI ETAPU OKRĘGOWEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

shadow

WYNIKI DRUGIEGO ETAPU  KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
W konkursie ortograficznym o przejściu do drugiego etapu decydowała liczba błędów ortograficznych i interpunkcyjnych (3 błędy ortograficzne i 5 błędów interpunkcyjnych)Do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani uczniowie:
  1. Maksymilian Krasnowski 5a
  2. Nela Kaproń 6c
  3. Mikołaj Kuna 6c

WYNIKI DRUGIEGO ETAPU KONKURSU TEMATYCZNEGO z JĘZYKA POLSKIEGO
Do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 80% możliwych do uzyskania punktów(32pkt).
  1. Kacper Kancik 6e 36 pkt
  2. Kuna Mikołaj 6c 36 pkt 
  3.  Adam Pytka 6c 36 pkt
  4. Julia Tarnowska 6c 36 pkt
  5. Nela Kaproń 6c 34 pkt
  6. Bartłomiej Gzik 6d 32 pkt
  7. Maj Szymon 6d 32 pkt

WYNIKI DRUGIEGO ETAPU KONKURSU TEMATYCZNEGO z HISTORII
Do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 80% możliwych do uzyskania punktów (32pkt):
  1. Szymon Maj 6D 36 pkt
  2. Hubert Kalisz 6 D 34 pkt
  3. Michał Wierzbicki 6D 33 pkt
  4. Mateusz Grochowski 5 E 32 pkt
  5. Gabriel Haponiuk 5E 32 pkt
  6. Adam Pytka 6 C 32 pkt

WYNIKI DRUGIEGO ETAPU KONKURSU TEMATYCZNEGO z MATEMATYKI     
Do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 80% możliwych do uzyskania punktów(32pkt).
  1. Dominik Zając 5b 32 pkt
 
WYNIKI DRUGIEGO ETAPU KONKURSU TEMATYCZNEGO Z PRZYRODY
Do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 80% możliwych do uzyskania punktów (32pkt):
 1. Tomasz Sadło 6d 36 pkt
2  Maciej Słowiński 5e 36 pkt
3.  Zuzanna Tomczuk 6b 36 pkt
4.  Wiktor  Zawół 5c 35 pkt
5.  Michał Wierzbicki 6d 35 pkt
6.  Mikołaj Kuna 6c 34 pkt
7.  Maja Kotowska 6b 33 pkt
8.  Nina Kotowska 6b 33 pkt
9.  Magdalena Gawęda 5e 33 pkt
10. Dominika Woźniacka  5 e 32 pkt
11. Karina Sępoch 5d 32 pkt



Zobacz całą galerię