Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO XXII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego –za wolność Waszą i Naszą".

shadow

WYNIKI  ETAPU SZKOLNEGO XXII Ogólnopolskiego Konkursu  Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego –za wolność Waszą i Naszą".
 
Po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów do II etapu - rejonowego zakwalifikowano 6 uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki (maksymalnie można było uzyskać 37 punktów):
  1. MICHAŁ WIERZBICKI 36 p.
  2. SZYMON MAJ 36 p.
  3. KRZYSZTOF SOCHAN 35 p.
  4. JAKUB FAHMI AMIN AHMED 35 p.
  5. MATEUSZ GROCHOWSKI 34 p.
  6. GABRIEL HAPONIUK 34 p.
Uczestnicy oraz ich opiekunowie i rodzice mają prawo wglądu do ocenianych prac, bez możliwości ich kopiowania, w czasie siedmiu   dni od ogłoszenia wyników, gabinecie dyrektora w godzinach  9.00 – 15.00. Zastrzeżenia w zakresie sposobu oceniania prac składa się w ciągu siedmiu dni od dnia ogłoszenia wyników  etapu I – szkolnego – do przewodniczącego szkolnej komisji konkursowej. Decyzja przewodniczącego jest ostateczna. Zastrzeżenia wniesione z naruszeniem terminu nie będą rozpatrywane.Zobacz całą galerię