Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Konkursy przedmiotowe - etap szkolny

shadow



22 października zakończyły się szkolne eliminacje w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że w tym roku będziemy mieli aż 62 szanse na sukces w zmaganiach okręgowych. Życzymy powodzenia!!! A oto nasi mistrzowie:...




Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu polonistycznego:

Julia Tarnowska 5c 28pkt / 30pkt
Milena Tarkowska 6d 27 pkt / 30pkt
Gabriela Korneluk 6d 27 pkt / 30pkt
Krzysztof Stasiak 6d 27pkt / 30pkt
Zuzanna Głodowicz 6b 27pkt / 30pkt
Julia Tomasik 6b 27pkt / 30pkt
Katarzyna Bielak 6a 27pkt / 30pkt
Sylwia Krawczyk 6c 27pkt / 30pkt
Mikołaj Kuna 5c pkt 27pkt / 30pkt
 Nela Kaproń 5c 27pkt / 30pkt
 Julia Kijewska 5c 27pkt / 30pkt
 Klaudia Borowiecka 5c 27pkt / 30pkt
 Kacper Kancik 5e 27pkt / 30pkt


Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu matematycznego:

Krzysztof Stasiak kl VId - 29 pkt / 30pkt
Jakub Nawrocki kl VIa - 27 pkt / 30pkt
Milena Tarkowska kl VId - 27 pkt / 30pkt


Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu języka angielskiego:

Krzysztof Stasiak kl. VI d 29 pkt / 30pkt
Paulina Wójcik kl VI d 28 pkt / 30pkt
Zuzanna Głodowicz klVIb 27pkt / 30pkt
Olaf Orliński kl. VI a 27 pkt / 30pkt
Jakub Nawrocki kl VIa   27 pkt / 30pkt
Martyna Duer kl VId 27 pkt / 30pkt
Milena Tarkowska klVId 27 pkt / 30pkt
Amelia Motyka kl VIe 27 pkt / 30pkt


PRZYPOMINAMY, ŻE TYLKO KONKURSY: JĘZYKA POLSKIEGO - POLONISTYCZNY, MATEMATYCZNY ZWALNIAJĄ Z PIERWSZEJ CZĘŚCI ORAZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z DRUGIEJ CZĘŚCI TESTU PO SZKOLE PODSTAWOWEJ !!!

Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu ortograficznego:

Krzysztof Stasiak kl VId 30 pkt / 30pkt
Piotr Urbański kl  Vd 27 pkt / 30pkt
Nela Kaproń kl  Vc 27 pkt / 30pkt
Kacper Kancik kl  Ve 27 pkt / 30pkt
Stanisław Bojarski  kl  VIc 27 pkt / 30pkt
Radosław Mendykowski kl Vd 27 pkt / 30pkt
Bartosz Biały kl Vd 27 pkt / 30pkt
Amelia Motyka kl VIe 27 pkt / 30pkt
Julia Tarnowska kl Vc 27 pkt / 30pkt

 
Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu historycznego:

Krzysztof Stasiak kl. VI D 30 pkt
Gabriela Korneluk kl. VI D 29 pkt
Damian Mielniczek kl. VI E 28 pkt
Karol Szwaczkiewicz kl. VI B 28 pkt
Stanisław Bojarski kl. VI C 28 pkt
Jakub Fahmi Rami Ahmed kl. IV E 27 pkt
Adam Pytka kl. V C 27 pkt
Krzysztof Sochan  kl. V C 27 pkt
Szymon Maj kl. V D 27 pkt
Olaf Orliński kl. VI A 27 pkt
Mateusz Groszek kl. VI B 27 pkt
Milena Tarkowska kl. VI D 27 pkt
Natalia Łuczkiewicz kl. VI B 27 pkt


Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu przyrodniczego:

Krzysztof Stasiak - 29pkt / 30pkt
Amelia Motyka - 28pkt / 30pkt
Olaf Orliński - 28pkt / 30pkt

Michał Wierzbicki - 28pkt / 30pkt
Jagoda Stawowy - 27pkt / 30pkt
Zuzanna Głodowicz - 27pkt / 30pkt
Mikołaj Kuna - 27pkt / 30pkt
Gabriela Korneluk - 27pkt / 30pkt
Rafał Jóźwiak - 27pkt / 30pkt
Mateusz Groszek - 27pkt / 30pkt
Mateusz Czerniawski - 27pkt / 30pkt
Julia Tarnowska - 27pkt / 30pkt
Sylwia Jarzyna - 27pkt / 30pkt
Bartosz Biały - 27pkt / 30pkt
Martyna Szczasny - 27pkt / 30pkt
Michał Nużka- 27 pkt / 30pkt



Zobacz całą galerię