Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Wyniki eliminacjiwojewódzkich konkursów przedmiotowych 2014/2015

shadow



27 lutego zakończył się etap wojewódzki w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że w tym roku mamy aż 27 tytułów laureatów. Gratulujemy!!! A oto nasi mistrzowie:...


 
Laureaci konkursu polonistycznego:

Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska
Emilia Dębicka  klasa 6C nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska
Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska

Laureaci konkursu matematycznego:

Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Hanna Wicha

Laureaci konkursu języka angielskiego:

Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska


PRZYPOMINAMY, ŻE TYLKO KONKURSY: JĘZYKA POLSKIEGO - POLONISTYCZNY, MATEMATYCZNY ZWALNIAJĄ Z PIERWSZEJ CZĘŚCI ORAZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z DRUGIEJ CZĘŚCI TESTU PO SZKOLE PODSTAWOWEJ !!!

Laureaci konkursu ortograficznego:

Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Marzena Wróblewska
Wiktoria Suda  klasa 6A nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska

Laureaci konkursu historycznego:

Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński
Kamil Fahmi Amin klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński
Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński
Stanisław Bojarski klasa 5C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński
Emilia Dębicka klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński

Laureaci konkursu przyrodniczego:

Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewskat
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Kamil Fahmi Amin klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun
Rafał Jóźwiak klasa 5A nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Wojciech Kowalczyk klasa  nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Renata Sochan klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Dawid Dylon klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun
 


Załączniki do pobrania



Zobacz całą galerię