Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Konkursy przedmiotowe - etap szkolny

shadow



21 października zakończyły się szkolne eliminacje w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że w tym roku będziemy mieli aż 53 szanse na sukces w zmaganiach okręgowych. Życzymy powodzenia!!! A oto nasi mistrzowie:...




Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu polonistycznego:

Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 28 pkt
Maria Piasecka klasa 6C nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Gabriela Świderska klasa 6C nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Emilia Dębicka  klasa 6C nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska 27 pkt

Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu matematycznego:

Emilia Dębicka klasa 6C nauczyciel przygotowujący Grzegorz Pyda 29 pkt
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Hanna Wicha 27 pkt
Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Hanna Wicha 27 pkt
Kamil Fahmi Amin klasa 6C nauczyciel przygotowujący Grzegorz Pyda 27 pkt

Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu języka angielskiego:

Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 28 pkt
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 28 pkt
Dawid Przewor klasa 6D nauczyciel przygotowujący Justyna Kozyrska 27 pkt
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska 27 pkt
Emilia Dębicka  klasa 6C nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 27 pkt
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 27 pkt
Natalia Goliszek klasa 6C nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 27 pkt
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 27 pkt

PRZYPOMINAMY, ŻE TYLKO KONKURSY: JĘZYKA POLSKIEGO - POLONISTYCZNY, MATEMATYCZNY ZWALNIAJĄ Z PIERWSZEJ CZĘŚCI ORAZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z DRUGIEJ CZĘŚCI TESTU PO SZKOLE PODSTAWOWEJ !!!

Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu ortograficznego:

Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Marzena Wróblewska 27 pkt
Stanisław Bojarski klasa 5C nauczyciel przygotowujący Teresa Marczewska 27 pkt
Wiktoria Suda  klasa 6A nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Emilia Dębicka klasa 6C nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Agata Czarnecka klasa 6B nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 27 pkt
Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska 27 pkt
 
Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu historycznego:

Stanisław Bojarski klasa 5C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 28 pkt
Milena Tarkowska klasa 5D nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 27 pkt
Gabriela Korneluk klasa 5D nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 27 pkt
Mateusz Groszek klasa 5B nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 27 pkt
Karol Szwaczkiewicz klasa 5B nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 27 pkt
Olaf Orliński klasa 5A nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 27 pkt
Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 27 pkt
Kamil Fahmi Amin klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 27 pkt
Emilia Dębicka klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 27 pkt
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 27 pkt

Uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego konkursu przyrodniczego:

Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 29 pkt
Kamil Fahmi Amin klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 28 pkt
Rafał Jóźwiak klasa 5A nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 28 pkt
Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 28 pkt
Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 28 pkt
Klaudia Smyk klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 28 pkt
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 28 pkt
Dawid Dylon klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 27 pkt
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 27 pkt
Wojciech Kowalczyk klasa  nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 27 pkt
Amelia Motyka klasa 5E nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 27 pkt
Renata Sochan klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 27 pkt
Jagoda Stawowy klasa 5C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 27 pkt
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 27 pkt
 



Zobacz całą galerię