Zajęcia świetlicowe (część 2)

Propozycja na okres zdalnego nauczania

Zwiastuny wiosny - spotkanie z przyrodnikiem w świetlicy

6 marca 2020 r. naszą świetlicę odwiedził pan Piotr Markowski – przyrodnik z Poleskiego Parku Narodowego, aby poprowadzić zajęcia przyrodnicze na temat "Zwiastuny wiosny" dla klas I-III. Spotkanie odbyło się w sali teatralnej i zgromadziło wielu młodych słuchaczy.

Zajęcia świetlicowe

Propozycje na okres zdalnego nauczania (i nie tylko)

Mega Misja!!!

Mega Misja to ogólnopolski program nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje nauczycieli, a dzieciom w świetlicy pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony nowoczesnych technologii. Przeznaczony jest dla szkół podstawowych, dzięki któremu dzieci zdobywają wiedzę, poznają język mediów, dowiadują się wiele na temat komunikacji bezpośredniej z drugim człowiekiem oraz komunikacji poprzez portale społecznościowe.

Tydzień eTwinningu w świetlicy

Co roku w październiku odbywa się Tydzień eTwinningu mający na celu promowanie współpracy szkół realizujących wspólne projekty edukacyjne. Nasza świetlica przyłączyła się do tych działań poprzez cykl zajęć "Podróż po Unii Europejskiej".