Spektakl "Dwie Dorotki"

W bieżącym roku szkolnym, w ramach zajęć projektowych w świetlicy były prowadzone zajęcia teatralne.

Wyniku Wojewódzkiego konkursu na grę planszową

9 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie Wojewódzkiego konkursu na grę planszową promującą zdrowy styl życia –pod Honorowym Patronatem Pani Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie, w którym kilka naszych uczennic wzięło udział.

Świetlicowe ciekawości

Dobiegają końca zajęcia projektowe realizowane w ramach innowacji pedagogicznej „Podróż przez cztery pory roku”. Obserwowany otaczający nas świat i zachodzące w nim zmiany, były naszą inspiracją w obrębie poszczególnych działań twórczych.

Świetlicowe aktualności

Powoli zbliżamy się do końca realizacji innowacji pedagogicznej „Podróż przez cztery pory roku” prowadzonej metodą projektową. Korzystając z terminu konsultacji z rodzicami 24 kwietnia chcieliśmy pochwalić się dotychczasowymi efektami z realizacji zadań objętych naszym projektem.

Zajęcia projektowe w świetlicy

Prezentujemy prace wykonane przez uczniów uczęszczających do świetlicy w ramach zajęć prowadzonych metodą projektu. Obejmują one szeroko rozumiane zajęcia plastyczne, przyrodnicze, komputerowe, teatralne, odkrywcze, ortograficzne, taneczne i sportowe. W trakcie zajęć uczniowie rozwijają swoje zainteresowania i uzdolnienia, wykazując się kreatywnością w podejmowanych działaniach.

Zajęcia projektowe w świetlicy

Kontynuując nasze zajęcia projektowe, realizujemy kolejne "zimowe" tematy.