Finał Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Mistrz Komputera" - wyniki

9.06.2020 r. odbył się w zmienionej formie Finał XI Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA". 70 uczniów z 39 szkół podstawowych z całego województwa rozwiązywało test online z pytaniami zamkniętymi.

Ważne! Zmiany w regulaminie i harmonogramie konkursu,
w celu dokończenia przedsięwzięcia.

Jako organizatorzy Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”, mając na uwadze zmianę przepisów dotyczących szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, jesteśmy zobligowani do dokonania zmian w regulaminie i harmonogramie konkursu w celu dokończenia przedsięwzięcia.

Zmiana terminu II etapu konkursu!

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach do dnia 25 marca 2020 r. II etap Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA" nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Informacje na temat kolejnego terminu przekażemy za pomocą strony internetowej konkursu oraz poczty elektronicznej, na adresy podane podczas rejestracji szkół.

Organizatorzy konkursu

W roku szkolnym 2019/2020 organizatorami Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „MISTRZ KOMPUTERA” są: Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej i Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie.

Harmonogram konkursu "MISTRZ KOMPUTERA"

Zgłoszenia szkół do konkursu przyjmowane będą do dnia 13 lutego 2020 r. poprzez formularz, który zostanie udostępniony na stronie konkursu dnia 27 stycznia 2020 r.

Program i Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA"

Program i regulamin Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „MISTRZ KOMPUTERA” - XI edycja.

Patronaty

Patronat honorowy sprawują: Prezydent Miasta Lublin - dr Krzysztof Żuk, Lubelski Kurator Oświaty – Pani Teresa Misiuk, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Patronat naukowy: Rektor Politechniki Lubelskiej Pan prof. dr hab. inż. Piotr Kacejko

Historia konkursu "MISTRZ KOMPUTERA"

15 LAT I WIĘCEJ Z KONKURSEM MISTRZ KOMPUTERA