Formularz zgłoszeniowy do konkursu

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego do XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA" dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych.

Zaproszenie do udziału w konkursie

Zapraszamy nauczycieli uczących informatyki w szkołach podstawowych i ich uczniów z klas VI-VIII do wzięcia udziału w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”.

Organizatorzy konkursu

W roku szkolnym 2019/2020 organizatorami Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „MISTRZ KOMPUTERA” są: Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej i Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie.

Harmonogram konkursu "MISTRZ KOMPUTERA"

Zgłoszenia szkół do konkursu przyjmowane będą do dnia 13 lutego 2020 r. poprzez formularz, który zostanie udostępniony na stronie konkursu dnia 27 stycznia 2020 r.

Program i Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA"

Program i regulamin Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „MISTRZ KOMPUTERA” - XI edycja.

Patronaty

Patronat honorowy sprawują: Prezydent Miasta Lublin - dr Krzysztof Żuk, Lubelski Kurator Oświaty – Pani Teresa Misiuk, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Patronat naukowy: Rektor Politechniki Lubelskiej Pan prof. dr hab. inż. Piotr Kacejko

Historia konkursu "MISTRZ KOMPUTERA"

15 LAT I WIĘCEJ Z KONKURSEM MISTRZ KOMPUTERA