Bajkowa Akademia Angielskiego

W ramach Tygodnia eTwinning pani Ewa Pawłowska-Pecka przeprowadziła zajęcia Bajkowa Akademia Angielskiego dla chętnych uczniów klas I-III, które miały miejsce w czytelni biblioteki szkolnej. Były one połączone z konkursem plastycznym na najpiękniejszą ilustrację odczytywanej przez nauczyciela  w wersji anglojęzycznej baśni.

Wycieczki uczniów klas: IV b i IV c do filii nr 25 Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego

24 października w ramach projektu „Na straży pamięci...” oraz kontynuacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”, uczniowie klas: IVb i IVc uczestniczyli w zorganizowanych przez p. Ewę Pawłowską-Peckę wycieczkach do filii nr 25 Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego.

Wystawa "80. rocznica wybuchu II wojny światowej"

W ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej nauczyciele-bibliotekarze zaprezentowali wystawę książek, czasopism oraz multimediów w bibliotece szkolnej (sala 111). Wszystkich chętnych do jej obejrzenia serdecznie zapraszamy!