25 na piątkę z plusem! - Konkurs dla szkół podstawowych

Konkurs dla szkół podstawowych organizowany dla uczczenia 25-lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie pod hasłem 25 na piątkę z plusem!. Konkurs adresowany jest do uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych województwa lubelskiego (o pełnym stopniu organizacyjnym). Nagrodę główną w konkursie stanowi wyposażenie pracowni biologicznej zgodne z warunkami realizacji podstawy programowej dla przedmiotu biologia.

Zebrania z rodzicami - 20 września 2018 r.

Harmonogram zebrań z rodzicami - 20 września 2018 r.

3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU 15.09.2018 - bieg historyczno - sportowy

Nasi uczniowie 15.09.2018 roku wzięli udział w biegu po terenach lubelskiego Parku Ludowego. Była to 3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU upamiętniająca 79 rocznicę napaści na Polskę ZSRR we wrześniu 1939 r. Zawodnicy, którzy wystartowali w 3. Mili Pamięci Ofiar Komunizmu mieli do pokonania 1609 m. Mimo pochmurnego nieba ( na szczęście nie padało) nasi uczniowie wraz ze swoimi rodzicami a także nauczycielami stawili się na linii startu w efekcie osiągając bardzo dobre wyniki. Jako najliczniej reprezentowana szkoła otrzymaliśmy od organizatorów kolejny okazały puchar, który zasili galerię w naszej szkole!!!